Menu
Your Cart

Hakkımızda

TARİHÇE

“Türk Lokumu” 15. yüzyılda Anadolu’da üretilmeye ve tüketilmeye başlanan 17. Yüzyıldan sonra yaygınlaşmış kültürümüzün parçası haline gelerek ve tatlı severlerin vazgeçilmezi olmuş, geleneksel bir lezzet haline gelmiştir.


ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Lokum üretiminde eski bir geçmişe sahip olmamızla birlikte yenilikçi bir üretim yapımızın yanı sıra sürekli kendimizi geliştirmek suretiyle, tüketicilerimize geleneksel lezzetlerin dışında alışıla gelen lokum algısını ortadan kaldıracak yeni ve enfes lezzetler üreterek tüketicilerimize sunmaktayız.

Titiz ve hijyen tutkunu ekibimiz, gelişmiş üretim hattımız ve dünyanın en kaliteli ve doğal ham maddeleri, 7 farklı kategoride 100’ün üzerinde geniş ürün yelpazemizle lezzet tutkunlarına en iyiyi sunabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanına enfes lezzetlerimizi artık E-ticaret sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimize ulaştırıyor, lider konuma gelmek için yoğun çaba sarf ediyoruz.


Sizlere daha iyi bir alışveriş keyfi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.