Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular


Sipariş vermeniz için üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Misafir girişinden sipariş verebilirsiniz lakin siparişlerinizi iletilmesi adına Fatura bilgilerinizi eksiksiz giriş yapmanız gerekmektedir.


Sitemiz 256 BIT SSL ile korunmaktadır. Aynı zamanda sanal pos sisteminde PAYTR kullanıyoruz. BDDK ya bağlı lisanslı para yönetim firmasında PCI lisansı ile tüm veriler korunmaktadır. VISA ve MASTER card sistemine uyumlu bir yapımız vardır.


Sitemiz üzerinde almış olduğunuz ürünler Tüketici Hakları kapsamında haklarınız saklı tutulmaktadır. Ürün kargo ile tarafınıza teslimi sırasında kargo paketini açıp kontrol ederek sorun olması durumunda kargoya teslim almayacağınızı belirtebilirsiniz. Diğer bir iade biçimi ise stemizdeki iade&değişim formunu doldurup aynı kargo ve kod ile tarafımıza iadesi yapılabilir. Kutusu açılmış ürünlerin para iadesi yapılmamaktadır. Mazeretsiz iade durumlarında kargo ücreti düşülerek tarafınıza ödeme 15 gün içerisinde kartınıza iade edilmektedir.Sizlere daha iyi bir alışveriş keyfi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.